KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15339433

nr 1533 9433

Leopold Fare

(1926-1996), Sverige

Oljemålning, Signerad, motiv från Provence. Olja på duk, 67x81 cm, yttermått inklusive ram: 70x85 cm

Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 10 april 2023
kl 18:34:18

7/4 00:06:24 1      1.500 kr
10/4 18:29:18 2      Vinnande bud

Leopold Fare

Läs mer om Leopold Fare